2021 Nike Spor Ayakkabısı Modelleri

2021 Nike Spor Ayakkabısı Modelleri

2021 nike spor ayakkabısı modelleri hakkında size bilgi verebilmek adına bu yazıyı hazırladık. Listemizde yer almış olduğumuz tüm modeller nike yeni çıkan spor ayakkabılar kategorisinde yeni listelenmeye başlamıştır.
Spor ayakkabılar kullanım rahatlığı sağladığı için günlük yaşamımıza entegre olmayı başarmıştır. Nike 50 yıllık tecrübesi ile sektör üzerinde yer alan en çok tercih edilen spor ayakkabısı firmalarından birisidir. Sınırsız sayıdaki ürün yelpazesi ve birbirinden farklı renkleriyle her yaştan kişi tarafından tercih sebebidir. 2021 nike spor ayakkabısı fiyatları; ayakkabının kullanım alanı, kalitesi ve koleksiyondaki adet sayısına göre değişiklik gösterir. Nike sınırlı sayıda ayakkabı üretmeyi seven firmalardan birisidir. Bu yüzden bazı ayakkabı modellerinde fiyatların yüksek olması, stokların sınırlı olmasından kaynaklıdır.

Yeni Sezon Nike Spor Ayakkabısı Modelleri

Nike Air Force 1 LXX

Nike firmasının çıkarmış olduğu en son model Nike air force 1 Lxx’tir. Bu model kadınlar için üretilmiştir. Ayakakbı jakar kumaş, deri malzemeler ile göz kamaştıran bir parlaklığa sahip. Ayakkabının şimdilik mavi  pembe  renkleri mevcut.Nike air force 1 Lxx

Nike Metcon 6 Erkek Antrenman Ayakkabısı

 

Bu model ayakların rahat nefes alabilmesi için üretilmiş. Hatta nike tarafından bugüne kadar üretilmiş olan en yüksek nefes alabilen ayakkabıdır. Ayakların en zorlu sporda bile serin kalmasını sağlar. Özellikle fitness gibi ağırlık kaldırma üzerine spor yapanların tercihi olacaktır. Bu modelin fiyatı 1.199 TL’dir.

Nike Metcon 6 Erkek Antrenman Ayakkabısı

Nike Air Force 1 ’07 LV8

 

Bu modelin en büyük avantajı kendi tasarımınızı oluşturabilmenizdir. Ayakkabıyı istediğiniz renkte ve desende kendi zevklerinize göre tasarlayabilirsiniz. Ancak sıçramış boya görüntüsü sunan tasarımı değiştirmek isteyeceğinizi pek sanmıyoruz. Bu modelin fiyatı 999 TL’dir. Ayakkabı unisex olarak tasarlanmıştır. Kadın, erkek ve çocuk için farklı numaraları mevcut.

Nike Air Force 1 '07 LV8

Zion 1

 

 

Listemizin son sırasında ise henüz satışa sunulmamış bir model yer alıyor. Zion basketbol ayakkabısında olması gereken tüm herşeye sahiptir. Rahat yapısı ve hızlı tepki kabiliyetiyle en çok aranan  basketbol ayakkabısı modellerinden birisi olacaktır. Unutmadan bu ayakkabıda Zion Williamson imzasına sahiptir.

 

2021 nike spor ayakkabısı modelleri arasında siz en çok hangisini beğendiniz?

 

Dünyanın En Pahalı Spor Ayakkabıları


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: