En Şık 6 Erkek Spor Ayakkabısı

En Şık 6 Erkek Spor Ayakkabısı

Erkek spor ayakkabısı seçerken ilk öncelik ayakların spor sırasında rahatlığını sağlayabilmektir. Ancak birçok kişi aynı benim gibi günlük yaşamındada sadece spor ayakkabı giymeyi tercih ediyor.
Peki, spor ayakkabısı sizin için sadece spordan mı ibaret? Yoksa sizde benim gibi spor ayakkabıyı sürekli kullanıyor musunuz?
Şıklık ve moda benim için önemli diyorsanız sizler için 6 adet şık erkek spor ayakkabısı modeli seçtik. Özellikler her kıyafet ile kombin yapılabilecek ve her kesimden insana hitap edecek şekilde seçmeye özen gösterdik.

Süt Beyaz Erkek Spor Ayakkabısı

 

Beyaz ayakkabılar hangi renk giyerseniz giyin yakışır. Keten, kot fark etmeksizin tüm pantolon takımlarınızın altında bu renge sahip ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Özellikle Adidas Stan Smith erkek spor ayakkabısı modellerini buna verilebilecek en güzel örnek . Sadece arka kısmında çok hafif farklı bir renk kullanılıyor.

Süt Beyaz Erkek Spor Ayakkabısı

Erkek Adam Siyah Giyer!

 

Tabiki böyle bir şey söz konusu bile olamaz. Ancak siyahın çok asil durduğunu herkes bilir. Klasik siyah renkli, özellikle deri olan spor ayakkabılarına biz göz atmanızda yarar var.

erkek siyah deri spor ayakkabı

Yüksek Bilekli Ayakkabılar

 

Jean, kot pantolonlara converse dışında yakışan bir ayakkabı varsa oda kesinlikle yüksek bilekli spor ayakkabılardır. Hem genç, hemde havalı bir görüntüyü bir arada sunar. Özellikle farklı bir tarz yaratmayı düşünüyorsanız kesinlikle ilk tercihiniz olmalıdır. Ha unutmadan küçük bir tavsiye, tarz yaratmak istiyorsanız chino pantolon giyerek denemenizi öneririz.

Yüksek Bilekli Ayakkabılar

Trainer Şıklık ve Spor Bir Arada

 

Trainer ayakkabıların rahatlığından söz etmeye gerek yok. Özellikle koşu ve yürüyüş için ideal ayakkabılardır. Spor giyinmeyi tercih ediyorsanız eşofman ile daha fazla yakışan bir ayakkabı hayal edemiyorum.

Trainer Şıklık ve Spor Bir Arada
Modayı Takip Edenlerin Tercihi Slip-On

 

Günümüzde çok farklı desenlere sahip erkek slip-on spor ayakkabısı modelleri mevcut. Ben işimi garantiye alırım diyorsanız düz renkli ve kaliteli kumaşa sahip olan bir ayakkabıya yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Yaz aylarında vazgeçilmenizin olacağına eminiz.

Modayı Takip Edenlerin Tercihi Slip-On

Espadril Spor Ayakkabısı

 

Espadril, slip-on ayakkabı modeli ile çok fazla karıştırılıyor. Model olarak benzer olsalar da çok daha ince kumaşlı olması ve hasır tabana sahip olması bu ayakkabının ayırt edici özelliğidir. Ayağımda espadril, elimde mangal yelleyici…

Espadril Erkek Spor Ayakkabısı
Bu 6 en şık erkek ayakkabısı modelleri arasında sizin en çok tercih ettiğiniz hangisi?

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: