Erkek Sneaker Kombinleri

Erkek Sneaker Kombinleri

Günümüzde pek çok kişinin ayağında görmeye alıştığımız sneaker model ayakkabılar oldukça modern bir görünüm ve giyim tarzlarıyla uyumlu bir kombin sağlıyor. Klasik bir giyimin altına giyilebilecek sneaker ayakkabı aynı zamanda spor bir tarzın altını da fazlasıyla doldurur. Erkek modasında son dönemde oldukça revaçta olan bu tip ayakkabılar, görünümleriyle de pek çok kişinin gözünü fazlasıyla alıyor. Şık ve zarif görünüme sahip bu ayakkabılar, ayakların daha hoş ve estetik bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Sneaker kombinle giyimlerini tamamlamak isteyenlerin yazının kalanını dikkatli okuması gerekir.

Sneaker Tercihinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Erkek sneaker kombinlerde öncelikle dikkat edilmesi gereken konu, pek tabii ki de renk uyumudur. Renklerin uyumsuz bir şekilde kombinlenmesi ve uyumsuz bir giyim tablosu oluşturması kimsenin hoşuna gidecek bir durum değildir elbette. Dikkat edilmesi gereken diğer bir konu, bizi her zaman öne çıkaran özelliklerden biri olarak görülen giymiş olduğumuz sneaker ayakkabı yüzeyinin temiz olmasıdır. Bir ayakkabının temiz olmadığı müddetçe güzel gözükmesini beklemek; hayalden öte bir durum değildir. Bu yüzden, ayakkabıların her zaman için temiz tutulması ve bakımında gösterilecek hassasiyet ön plana çıkar. Ayrıca ayakkabının oldukça sık kullanılması ve koku yapıcı malzemeleri barındırması nedeniyle ayakkabılara belirli aralıklarla bakım yapılmalıdır. Bu nedenle, ayakkabının rutin bakımları kesinlikle ihmal edilmemelidir.

Sneaker ve Kombinleri

 

Erkek modasında günlük giyimde en çok kullanılan modeller, kanvas ve kot tarzı pantolonlardır. Giyilen sneaker model ayakkabılar, daha çok bu tarz pantolonlarla kombinlenmeye çalışılır. Klasik giyimde, erkek sneaker ile hoş bir görünüm yakalanmak isteniyorsa pantolonun bol kesimli olmamasına özen gösterilmelidir. Dar kot pantolon ve boru paça kanvaslarla giyilecek sneaker modeller, oldukça şık bir tarz oluşturacaktır. Kombin, hoş detaylara sahip baskılı tişörtler ve serbest şekilde bırakılan gömlekler ile tamamlanabilir. Böylece hoş ve etkileyici bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bunlara ek olarak kullanacağınız blazer ceket, tarzınıza ayrı bir hava katar. Ayrıca sneaker ayakkabı resmi bir şekilde kullanılacaksa kumaş pantolonun vücudu saran bir nitelikte olmasına dikkat edilmelidir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: