Günlük Bayan Spor Ayakkabısı Modelleri

Günlük Bayan Spor Ayakkabısı Modelleri

Günlük bayan spor ayakkabısı modelleri üretilmiş olduğu ilk yıllarda çok fazla modele sahip değildir. Bunun amacı ayakkabıların sportif aktiviteler için tasarlanmış olmasıydı. Günümüzde ise çok fazla sayıda günlük bayan spor ayakkabısı modelleri yer alıyor. Pek çok kıyafetle kolay bir şekilde kombin yapılabiliyorlar. Özellikle Jean pantolon giymeyi seviyorsanız bu ayakkabılar hem tarz hem de rahatlık kazandıracak.
Bu içerikte sizin için internet üzerinde çok satan günlük spor ayakkabısı modellerini listeledik.

U.S. Polo Assn. Bayan Spor Ayakkabısı

 

U.S. Polo markası hem rahat hemde her bütçeye uygun ayakkabı fiyatlarıyla dikkatleri çekiyor. Sizin için seçmiş olduğumuz THUNDER WMN Beyaz Kadın Sneaker Ayakkabı modelidir. Bu modelin siyah ve beyaz renkleri bulunuyor. Beyaz rengi tüm kıyafetleriniz ile uyumlu olacaktır.

U.S. Polo Assn. Spor Ayakkabısı 

Lumberjack

 

LIPONIS WMN 1FX kadın Comfort Ayakkabı özellikle yaz aylarında tercih edebileceğiniz modellerden birisidir. Lacivert ve siyah renkleri bulunuyor. Bu modelin en büyük avantajı bağcıklarının olmamasıdır. Ayağınıza geçirin ve dışarı çıkın!

Adidas

 

ADVANTAGE Sneaker Ayakkabı son yılların en çok tercih edilen modelleri arasında yer alıyor. İnternet üzerinde 350 ile 450 TL bandı arasında satılıyor. Eğer bu modeli çok seviyorsanız Polo markasının FRANCO Sneaker  ayakkabı modeline bakabilirsiniz. 140 – 180 TL arasında satılmaktadır. Görüntü olarak adidas ile arasında herhangi bir fark bulunmuyor. Sadece marka logoları değişiklik gösteriyor. Zaten çoğu büyük ayakkabı firması ayakkabıları aynı ülkede ürettirmektedir. Bu yüzden konfor olarak Polo ve Adidas’ın birebir aynı olduğunu söyleyebiliriz.

ADVANTAGE Beyaz Kadın Sneaker AyakkabıKinetix

 

Kinetix markası tarafından üretilen bir ayakkabıya yer vermeden olmaz. Düşük fiyatlı en kaliteli ayakkabı markaları listelenseydi kinetix açık ara 1. sıraya yerleşirdi. Fiyat sizi aldatmasın. Kinetix hem görünüş, hemde rahatlık olarak çok güzel ayakkabılar üretiyor. Listemize BARNES modelini almaya karar verdik. Bu modelde özellikle mor gradient renk oldukça dikkat çekici.

BARNES spor ayakkabısı

Guess

 

Listemizin sonunda Guess markasının Dafnee Sneaker modeli yer alıyor. Guess hakkında sanırım konuşmamıza gerek yok. Tüm dünya tarafından bilinen markanın Dafnee modeli biraz tuzlu fiyata sahip olsada fiyatını hak eden ayakkabılardan birisidir.

guess dafne sneaker kadın ayakkabısı

Sahip Olmanız Gereken Kadın Ayakkabısı Modelleri isimli içeriğimizi okudunuz mu?

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: