Sahip Olmanız Gereken Ayakkabı Modelleri

Sahip Olmanız Gereken Kadın Ayakkabısı Modelleri

Kadın ayakkabısı modelleri, kombinleri tamamlamanın ve şıklığınızı artırmanın en güzel yoludur. Belki hatırlarsınız, geçmiş yıllarda magazin programlarında “haftanın rüküşü” isimli bölümler oluyordu. Özellikle bu bölümlerde ayakkabılar çok fazla eleştiri alıyordu. Giydikleriniz, taktıklarınız ne kadar güzel ve uyumlu olsa da ayakkabınız uygun değilse kombininiz eksik kalmış demektir.

Vitrinde çok güzel bir şekilde gözlerinizi alamadığınız bir ayakkabıya bakmayan bir kadın gördünüz mü?
Çoğu kadın için ayakkabılar bir stili tamamlamaktan çok daha fazladır. Bir oda dolusu ayakkabısı olan kadınlar var. Kadın ayakkabısı bir tutkudur!
Yüksek topuklular, babetler, makosenler, loaferlar, botlar, çizmeler ve daha birçok model ayakkabı şıklığı şıklık katan ayakkabı türlerindendir.
Sizce kadınlar en çok hangi giyim ürününe para harcıyordur? Doğru cevap, ayakkabı. Sizler için dolabınızda kesinlikle bulunması gereken, kıyafet tamamlayıcı olan kadın ayakkabısı modellerini listeledik.

Stiletto

 

Listeminizin ilk sırasına stiletto modelini koymasaydın birçok kişi bize kızardı. Ne giyerseniz giyin, stiletto kadın ayakkabısı modelleri size seksilik katacak!
Kadınlar stiletto ile ilk kez ikinci dünya savaşı sonrası tanıştı. Bu ayakkabıların en büyük özellikleri; yüksek topuklu, sivri burunlu ve ayağı yanlardan göstermemesidir. Kısaca çekiliciğinizi artıracak bir ayakkabı varsa oda stiletto’dur.

stiletto ayakkabı

T-Line Ayakkabı

 

Bu ayakkabı modelini özellikle Jean ve etek elbiseler ile giyebilirsiniz. Oldukça ssofistike bir tasarıma sahip.

Babet

 

Sanırım babetler kadınlar için bir klasik diyebiliriz. Zamana meydan okuyan bu model ofis hayatında olan kadınlar için birebir.

babet ayakkabı

Loafer

 

Maskülen bir tarz seviyorsanız, dolabınızda en az 1 çift loafer ayakkabı bulunmalıdır. İlkbahar ve sonbahar aylarında sıklıkla görebiliyoruz. Bize göre en güzle kombin ceket ile yapılıyor.

loafer ayakkabı

Spor Ayakkabı

 

Kadın spor ayakkabısı model, tarz, stil, yaş fark etmeksizin tüm kadınlar tarafından tercih edilir. Artık gece davetlerinde bile spor ayakkabı giyen kişileri görebilmek mümkün. Bu ayakkabı türü sadece spor ile bağdaştırılırken artık üretilen farklı modellerle standartların dışına çıkmayı başardı.

Dolgu Topuk

 

Dolgu topuklar son yılın en moda ayakkabı modelleri arasında yer alıyor. Modayı takip ediyorsanız sahip olmanız gereken kadın ayakkabısı modelleri arasında en sofistike olanlardır. Dar paça, elbise ve yaz aylarında şortlarla çok yakışıyor.

dolgu topuk ayakkabı

Siz en çok hangi modeli seviyorsunuz?

Düz Taban Kişiler İçin Ayakkabı Seçimi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: