Spor Ayakkabısı Nasıl Kombinlenir?

Spor Ayakkabısı Nasıl Kombinlenir

Spor ayakkabısı son dönemlerde birçok insan tarafından diğer ayakkabılara oranla çok daha fazla bir şekilde tercih edilmektedir. Gerek rahatlığı gerekse esnekliği bakımından aşırı rahat olan bu ayakkabılar birçok insan tarafından birçok farklı tarzda kombinlenebilir. Yaz kış her dönemde rahat bir şekilde giyilebilen bu spor ayakkabılar ile ilgili kişilerin sordukları pek çok soru bulunur. Bunlardan birisi de spor ayakkabısı nasıl kombinlenir sorusuyla gündeme gelmektedir. Spor ayakkabıyı günlük kıyafetleriniz ile kombinlemek diğer kombin yapacağınız ayakkabılara oranla çok daha basittir. Spor ayakkabınızı birkaç şekilde rahatça kombinleyebilirsiniz. Bu yolların bir kısmı şu şekilde gösterilebilir;

  • Etek ile spor ayakkabı kombini; birbirlerine zıt gibi dursalar da yapacağınız çok şaşalı olmayan bir etek ve spor ayakkabı kombini birçok insanın size dikkat etmesini ve tarzınızı beğenmesine yol açacaktır.
  • Kumaş pantolon ile spor ayakkabı kombini; spor ayakkabı giymek istiyorsanız illaki spor duracak şeyler giymenize gerek yoktur. Spor ayakkabı zıt kutuplarda da her zaman çekici olmuştur. Yapacağınız bu kombin aşırı havalı durmanıza sebep olacaktır. Aynı zamanda son zamanlarda da birçok insan tarafından tercih edilmektedir.
  • Elbise ile spor ayakkabı kombini; spor ayakkabı ile yapılacak en güzel kombinlerden birisi de budur. Her zaman için kişi rahat eder.
  • Şort ile spor ayakkabı kombini; şort ile her türlü ayakkabı kombinlenebilir. Ancak yapacağınız spor ayakkabı şort kombini enfes olacaktır.

Renkli Spor Ayakkabısı Nasıl Kombinlenir?

 

Spor ayakkabıların kombinleniş biçimi kişiler için çok büyük önem taşımaktadır. Ancak spor ayakkabı kombinlemek için kişiler kimi zaman siyah ve beyaz dışında ayakkabılar da tercih eder. Peki, renkli spor ayakkabı nasıl kombinlenir? Bunun için renk kargaşasından uzak durmanız gerekir. Misal mavi tonlarında bir spor ayakkabınız varsa uyumlu renkler seçmeniz gerekir.

Doğru Spor Ayakkabı Nasıl Seçilir?

 

Spor ayakkabı seçimi konusunda dikkat edilmesi gereken hususlar bulunur. Peki, doğru spor ayakkabı nasıl seçilir? Bunlar şu şekilde sıralanabilir;

  • Ne dar ne de bol olmalıdır.
  • Tabanı size rahat hissettirmelidir.
  • Yaptığınız bir spor var ise ya da günlük alıyorsanız buna uyumlu seçim yapmanız gerekir.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: